Ваш делівері має складатися з одного файлу — zip архіву, що має містити бінарний лаунчер вашої гри, а також всі супутні матеріали і виконувані файли. Виконувані файли мають бути одного з наступних форматів:
• .exe, запускатиметься на Windows 10 для 64х бітних систем з 8ма гігабайтами оперативної пам'яті;
• .dmg, запускатиметься на Intel-based Mac OS Catalina (10.15) з 8ма гігабайтами оперативної пам'яті;
• .apk, запускатиметься на Android Marshmallow 6.0 (API level 23);
• .html запускатиметься у FireFox 88 на Windows 10x64 i Mac OS Catalina (10.15).

Якщо ваша гра використовує сервер, він має бути захищений персонально вами на публічно доступному хостингу, що не вимагає специфічного географічного розташування або специфічних функцій мережі (ipv6, workgroup, file sharing) для доступу клієнта. Альтернативно ви можете вкласти код сервера у архів з делівері за умови що він запускається на типових комплектаціях платформи, що є цільовою для вашого клієнтського білда і не розраховувати на наявність на ПК специфічних runtime пакетів (C++, Java, Python, Ruby, .net framework), якщо вони не постачаються у базовій збірці системи.

Увесь код вашої гри має бути завантажений на git сервер спеціально наданий вашій команді на цю подію. Git буде надано на хмарній CI/CD платформі Gitlab.com і буде підлягати під обмеження безкоштовного плану підписки цього провайдера. Ви можете використовувати всі інструменти, що надає Gitlab.com, а також локальні і дзеркальні хостінги для співпраці. Але наше журі дивитиметься лише на код і асети, залиті на запропонований вашій команді git хостинг. Ви зможете створювати безліч репо в межах виділеної вашій команді групи, але будь-які сміттєві репо або репо, що не містять коду і/або контенту для вашої гри, можуть бути підставою для відсторонення вашого проєкту і команди від участі в розіграші призів.

Додаткові правила:
• Усі білди будуть перевірені на віруси. У випадку знаходження зловмисного коду, робота не буде приймати участі в конкурсі.
• Максимальний розмір delivery 10GB.
• Весь контент має бути частиною delivery, а не довантажувати через мережу.
• Увесь використаний контент має бути роялті фрі, а також не порушувати політики конфіденційності або інші юридичні договори. Будь-яку юридичну відповідальність несе команда, яка порушила даний пункт.
• Не використовувати аморальний контент (алкогольні та наркотичні продукти, матеріали сексуального характеру (оголеність та насильство).
Технічні вимоги та правила
Stepico Unity Jam — всеукраїнський безкоштовний online-хакатон від Stepico Games.
ПРО ПОДІЮ
РОЗДІЛИ
КОНТАКТИ
ОРГАНІЗАТОР
Copyright 2021 © Stepico. All rights reserved
Долучайся до джему!
Заповни форми для реєстрації
Ваш досвід в ІТ-сфері
Заповнивши цю форму, я даю згоду на збір та обробку персональних даних та підтверджую, щоб ознайомився/лась з технічними вимогами та правилами Stepico Unity Jam